Piłka nożna od wielu lat jest naszym sportem narodowym. Bez względu na to czy odnosimy sukcesy, czy spektakularne porażki, o wydarzeniach piłkarskich piszą wszystkie media. Nie zapominajmy jednak, że sport na futbolu się nie kończy. Wszak Polacy wielokrotnie udowodnili swoją wyższość w innych dyscyplinach sportowych.

Siatkówka

Nasi siatkarze od wielu lat cieszą się doskonałą opinią na całym świecie – drużyna narodowa wielokrotnie odnosiła sukcesy na skalę globalną. W meczach z Rosjanami czy Bułgarami nasi zawodnicy dają z siebie wszystko i dostarczają kibicom szalonej rozrywki. Pomimo tak dużego zaangażowania i wkładu pracy dofinansowanie na siatkówkę jest śmiesznie niskie w porównaniu do finansowana piłki nożnej. Mity narodowe mają się jak widać bardzo dobrze.

Tenis

Sukcesy Agnieszki Radwańskiej oraz Jerzego Janowicza spowodowały, że o tenisie znowu stało się głośno. Nic dziwnego, to w końcu bardzo szlachetna dyscyplina sportowa, w której od zawsze odnosiliśmy sukcesy. Najlepszym tego przykładem jest Wojciech Fibak, który odniósł ponad 60 zwycięstw w turniejach oraz deblach.

Sport żużlowy

Ekstraliga Żużlowa w Polsce uznawana jest za jedną z najlepszych żużlowych lig świata. Dotyczy to zarówno poziomu rozgrywek, jak i kwestii finansowych. Nasze kluby oferują zawodnikom najwyższe wynagrodzenia na całym świecie! Z tego względu w polskiej lidze występuje gros obcokrajowców – ścisła światowa czołówka z Grand Prix. Jest się z czego cieszyć!

Podnoszenie ciężarów

Polska tradycja podnoszenia ciężarów jest bardzo długa i imponująca. Począwszy od Waldemara Baszanowskiego, poprzez Zbigniewa Kaczmarka, aż do współczesnych – Szymona Kołeckiego czy Adriana Zielińskiego. Od wielu lat nazwiska Polaków przewijają się w ścisłej czołówce światowej, w związku z czym możemy podejrzewać, że jeszcze przez długi czas to się nie zmieni. Oczywiście to nie koniec listy dyscyplin sportowych, w których osiągnęliśmy i nadal osiągamy sukcesy. Skoki narciarskie, pływanie, rajdy samochodowe, tenis stołowy i wiele, wiele innych. Warto pamiętać, że sport nie kończy się na piłce nożnej! Nie ujmując oczywiście naszym kochanym futbolistom.


Najpopularniejsze
Dieta

Zdrowie jelit

Kiedy często chorujemy i narzekamy na złe samopoczucie czy osłabienie, warto zastanowić co jest tego przyczyną. Z reguły w takich sytuacjach wykonujemy badanie krwi.
Reklama
No items found.
Zdrowie

Witaminy a zdrowie

Prawidłowa i zbilansowana dieta opiera się o dostarczanie organizmowi określonej dawki składników mineralnych i witamin każdego dnia. Naukowcy opracowali specjalną tabelę dziennego zapotrzebowania na określone składniki.
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Sport

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa.
Dieta

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie - istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Korekta odstających uszu