Piłka nożna od wielu lat jest naszym sportem narodowym. Bez względu na to czy odnosimy sukcesy, czy spektakularne porażki, o wydarzeniach piłkarskich piszą wszystkie media. Nie zapominajmy jednak, że sport na futbolu się nie kończy. Wszak Polacy wielokrotnie udowodnili swoją wyższość w innych dyscyplinach sportowych.

Siatkówka

Nasi siatkarze od wielu lat cieszą się doskonałą opinią na całym świecie – drużyna narodowa wielokrotnie odnosiła sukcesy na skalę globalną. W meczach z Rosjanami czy Bułgarami nasi zawodnicy dają z siebie wszystko i dostarczają kibicom szalonej rozrywki. Pomimo tak dużego zaangażowania i wkładu pracy dofinansowanie na siatkówkę jest śmiesznie niskie w porównaniu do finansowana piłki nożnej. Mity narodowe mają się jak widać bardzo dobrze.

Tenis

Sukcesy Agnieszki Radwańskiej oraz Jerzego Janowicza spowodowały, że o tenisie znowu stało się głośno. Nic dziwnego, to w końcu bardzo szlachetna dyscyplina sportowa, w której od zawsze odnosiliśmy sukcesy. Najlepszym tego przykładem jest Wojciech Fibak, który odniósł ponad 60 zwycięstw w turniejach oraz deblach.

Sport żużlowy

Ekstraliga Żużlowa w Polsce uznawana jest za jedną z najlepszych żużlowych lig świata. Dotyczy to zarówno poziomu rozgrywek, jak i kwestii finansowych. Nasze kluby oferują zawodnikom najwyższe wynagrodzenia na całym świecie! Z tego względu w polskiej lidze występuje gros obcokrajowców – ścisła światowa czołówka z Grand Prix. Jest się z czego cieszyć!

Podnoszenie ciężarów

Polska tradycja podnoszenia ciężarów jest bardzo długa i imponująca. Począwszy od Waldemara Baszanowskiego, poprzez Zbigniewa Kaczmarka, aż do współczesnych – Szymona Kołeckiego czy Adriana Zielińskiego. Od wielu lat nazwiska Polaków przewijają się w ścisłej czołówce światowej, w związku z czym możemy podejrzewać, że jeszcze przez długi czas to się nie zmieni. Oczywiście to nie koniec listy dyscyplin sportowych, w których osiągnęliśmy i nadal osiągamy sukcesy. Skoki narciarskie, pływanie, rajdy samochodowe, tenis stołowy i wiele, wiele innych. Warto pamiętać, że sport nie kończy się na piłce nożnej! Nie ujmując oczywiście naszym kochanym futbolistom.


Najpopularniejsze
Nauka

Jak dobrać firany do sypialni?

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. W nim kończymy i zaczynamy dzień, ma ona zatem niebagatelny wpływ na nasz nastrój. Jak udekorować okno w sypialni?
Reklama
Zdrowie

Choroby metaboliczne - kto może zachorować?

Osteoporoza i osteomalacja to dwie podstawowe choroby należące do grupy metabolicznych zaburzeń kości. Jednak do równie powszechnych i niebezpiecznych zalicza się cukrzycę typu 2.
Uroda

Makijaż permanentny brwi czy henna?

Objętość oraz ładny kształt brwi stanowią wynik długofalowej i konsekwentnej pielęgnacji. Niestety, brwi wielu Pań są z natury cienkie, przerzedzone i mają niewyraźny kształt.
Sport

Siłownia w domu – czy to jest możliwe?

Wchodząc do klubu fitness, masz poczucie, że nie pasujesz do tego miejsca? Wstydzisz się ćwiczyć przed osobami szczuplejszymi od siebie i powtarzasz w duchu, że nigdy nie będziesz tak szczupły jak koleżanka przemierzająca kolejne kilometry na bieżni?
Nauka

Jak dobrać firany do sypialni?

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. W nim kończymy i zaczynamy dzień, ma ona zatem niebagatelny wpływ na nasz nastrój. Jak udekorować okno w sypialni?
Dieta

Berrator na spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zgubić zbędne kilogramy i spalić tłuszcz, ale zauważasz problemy z tym związane, warto zastanowić się, czy istnieje środek, który pomógłby osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie.
Dieta

Czy ze zdrową dietą można przesadzić?

Zdrowy styl życia jest „trendy”. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem zdrowych przekąsek, ekologicznych i bezglutenowych produktów oraz smakołyków w wersji light, dzięki którym nie przybierzemy na wadze, a zaspokoimy apetyt na słodycze.
Reklama
Plastyka powiek
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.