Piłka nożna od wielu lat jest naszym sportem narodowym. Bez względu na to czy odnosimy sukcesy, czy spektakularne porażki, o wydarzeniach piłkarskich piszą wszystkie media. Nie zapominajmy jednak, że sport na futbolu się nie kończy. Wszak Polacy wielokrotnie udowodnili swoją wyższość w innych dyscyplinach sportowych.

Siatkówka

Nasi siatkarze od wielu lat cieszą się doskonałą opinią na całym świecie – drużyna narodowa wielokrotnie odnosiła sukcesy na skalę globalną. W meczach z Rosjanami czy Bułgarami nasi zawodnicy dają z siebie wszystko i dostarczają kibicom szalonej rozrywki. Pomimo tak dużego zaangażowania i wkładu pracy dofinansowanie na siatkówkę jest śmiesznie niskie w porównaniu do finansowana piłki nożnej. Mity narodowe mają się jak widać bardzo dobrze.

Tenis

Sukcesy Agnieszki Radwańskiej oraz Jerzego Janowicza spowodowały, że o tenisie znowu stało się głośno. Nic dziwnego, to w końcu bardzo szlachetna dyscyplina sportowa, w której od zawsze odnosiliśmy sukcesy. Najlepszym tego przykładem jest Wojciech Fibak, który odniósł ponad 60 zwycięstw w turniejach oraz deblach.

Sport żużlowy

Ekstraliga Żużlowa w Polsce uznawana jest za jedną z najlepszych żużlowych lig świata. Dotyczy to zarówno poziomu rozgrywek, jak i kwestii finansowych. Nasze kluby oferują zawodnikom najwyższe wynagrodzenia na całym świecie! Z tego względu w polskiej lidze występuje gros obcokrajowców – ścisła światowa czołówka z Grand Prix. Jest się z czego cieszyć!

Podnoszenie ciężarów

Polska tradycja podnoszenia ciężarów jest bardzo długa i imponująca. Począwszy od Waldemara Baszanowskiego, poprzez Zbigniewa Kaczmarka, aż do współczesnych – Szymona Kołeckiego czy Adriana Zielińskiego. Od wielu lat nazwiska Polaków przewijają się w ścisłej czołówce światowej, w związku z czym możemy podejrzewać, że jeszcze przez długi czas to się nie zmieni. Oczywiście to nie koniec listy dyscyplin sportowych, w których osiągnęliśmy i nadal osiągamy sukcesy. Skoki narciarskie, pływanie, rajdy samochodowe, tenis stołowy i wiele, wiele innych. Warto pamiętać, że sport nie kończy się na piłce nożnej! Nie ujmując oczywiście naszym kochanym futbolistom.


Najpopularniejsze
Sport

Od czego zacząć przygodę z kitesurfingiem?

Chciałbyś zacząć przygodę z kitesurfingiem, ale nie wiesz co i jak? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się udział w kursie z certyfikowanym instruktorem, który pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków.
Dieta

Berrator na spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zgubić zbędne kilogramy i spalić tłuszcz, ale zauważasz problemy z tym związane, warto zastanowić się, czy istnieje środek, który pomógłby osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie.
Reklama
Dziecko

Agresja u przedszkolaka - jak sobie z nią radzić?

Agresywne zachowanie dziecka w wieku przedszkolnym może mieć różne źródła: stres wywołany kilkugodzinnym rozstaniem z rodzicami, odbiór treści niedostosowanych do wieku i możliwości intelektualnych dziecka?
Zdrowie

Czy olej kokosowy na pewno jest zdrowy?

Co jakiś czas w mediach przewijają się informacje o super-żywności, suplementach diety i ekologicznych produktach - czy faktycznie są dla nas dobre?
Uroda

Stopy gotowe na lato

Lato to czas, kiedy o wiele baczniej zwracamy uwagę na estetykę stóp i paznokci. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ zadbane paznokcie zarówno u rąk, jak u stóp, są synonimem eleganckiej, zadbanej kobiety.
Uroda

Cztery sposoby na zmęczone oczy

Zmęczone, bolące oczy mogą mieć wiele przyczyn. Czasem jednak oczy mogą męczyć się w wyniku przebywania w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, a także przez niewystarczającą ilość snu.
Sport

Od czego zacząć przygodę z kitesurfingiem?

Chciałbyś zacząć przygodę z kitesurfingiem, ale nie wiesz co i jak? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się udział w kursie z certyfikowanym instruktorem, który pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków.
Reklama
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.
Plastyka powiek