Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa. Buty Nike Tiempo Legend VII Elite powstały specjalnie dla tego wybitnego piłkarza. Zostały przystosowane do jego jakości gry i ruchów na boisku. Piłkarz bardzo zaangażował się w projekt Nike, czynnie uczestniczył w ich tworzeniu na każdym etapie realizacji. Pozwolił sobie dodać coś od siebie, szczególnie w kwestii designu. Sergio Ramos ogromną sympatią darzy białe andaluzyjskie konie. Perłowej bieli nie mogło więc zabraknąć w butach Nike Tiempo. Na usztywnieniu pięty i wkładce pojawiło się logo SR4 zawierające w R podkowę. To ukłon w kierunku hiszpańskiego konia wojennego pochodzącego z Andaluzji, czyli regionu bliskiego Ramosowi.

"Hambre, carácter, pasión"

Buty Nike Tiempo bardzo dokładnie odzwierciedlają wartości wyznawane przez Ramosa. To, co jest mu najbliższe sercu, to rodzina. Na boku każdego buta znalazł się więc napis „Familia”. Imiona jego synów – Sergio Jr. i Marco – pojawiły się w grzebieniu na torbie i wkładce buta.

Wzdłuż środkowej strony wnętrza buta znalazło się miejsce na napis "hambre, carácter, pasión", co oznacza „głód, charakter, pasja”. Słowa te doskonale odzwierciedlają charakter Ramosa, jego zachowanie na boisku i miłość do footbollu. Dla niego "Jest to but, który wyraża to, co czuję i kim jestem, opowiada moją historię wielu latach gry w piłkę nożną. Każdy element tutaj jest osobisty. To spełnienie marzeń ", jak sam opowiada o Nike Tiempo. Są to buty, w których płynie jego krew i które są nośnikiem jego DNA.

Korki Nike Tiempo Legend VII Ramos Carazon y sangre to limitowana kolekcja serii Tiempo. Podobnie jak inne odsłony tego obuwia są hołdem dla tradycji i talentu piłkarza, tym razem dla Sergio Ramosa. Doczekał się on swojego modelu, którego tak długo wyczekiwał cały świat.

Skuteczny obrońca, zachwycające gole

Sergio Ramos jest piłkarzem wszechstronnym. To jeden z najlepszych obrońców na świecie, który równie dobrze radzi sobie pod bramką rywala, strzelając gole, którymi zachwycają się kibice i grono ekspertów footbollu. Buty Nike Tiempo Legend VII Elite powstały z myślą o uniwersalnym stylu gry piłkarza. Cholewkę wykonano z miękkiej skóry, w związku z czym  wyczucie piłki jest niezwykle doskonałe. Cechują się prostym designem, być może był to zamierzony efekt ułatwiający Ramosowi koncentrację podczas gry. Podeszwa korków jest niebieska, dzięki czemu fantastycznie prezentuje się przy zielonej murawie.

Nike Tiempo Legend VII Elite są połączeniem naturalnej skóry wysokiej jakości z cholewką w technologii Nike Flyknit. Taka konstrukcja pozwoliła projektantom i producentom stworzyć obuwie doskonale przylegające i trzymające się stopy. Jest to model o 22% lżejszy od poprzedniego, co przekłada się na wyższy komfort gdy i wygodę noszenia. Ponadto w modelu Nike Tiempo Legend VII Elite zastosowano technologię Fit-Mesh. Jest to specjalnie tkany materiał zapobiegający nadmiernemu rozciąganiu się skóry w obszarze palców.

Nike Tiempo Legend VII Elite jest jednym z tych modeli producenta, który zajmuje wysoką pozycję w rankingach sprzedaży wielu sklepów sportowych. Jest dostępny m.in. w sklepie Futbolsport. Ty również możesz iść w ślady wybitnego obrońcy Sergio Ramosa.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Dieta

Zdrowie jelit

Kiedy często chorujemy i narzekamy na złe samopoczucie czy osłabienie, warto zastanowić co jest tego przyczyną. Z reguły w takich sytuacjach wykonujemy badanie krwi.
Reklama
No items found.
Zdrowie

Witaminy a zdrowie

Prawidłowa i zbilansowana dieta opiera się o dostarczanie organizmowi określonej dawki składników mineralnych i witamin każdego dnia. Naukowcy opracowali specjalną tabelę dziennego zapotrzebowania na określone składniki.
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Sport

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa.
Dieta

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie - istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Plastyka powiek