Działalność FitLabs to typowa działalność na wiedzy. Pielęgnowanie jej, sprawdzanie w warunkach praktycznych oraz poszerzanie jej każdego dnia to wartości, które przyświecają firmie FitLabs i dzięki którym możliwe jest tworzenie produktów uznanych przez sportowców i podziwianych przez całą branżę. Takie podejście do wiedzy nie jest jednak w praktyce proste i wymaga stworzenia odpowiedniej, uczącej się organizacji.

Oparcie na specjalistach

W pierwszej kolejności FitLabs po prostu zdobywa wiedzę pod postacią mądrych ludzi. Każda organizacja, która chce tworzyć wiedzę i z niej korzystać, po prostu musi posiadać mądrych ludzi na starcie. Dostanie się do firmy FitLabs, rozpoczęcie w niej pracy, wymaga spełnienia bardzo ściśle określonych, wyśrubowanych warunków, które są trudne do sprostania nawet dla osób doświadczonych w branży i z wyrobionym nazwiskiem. Dotyczy to wszystkich branż, z którymi łączona jest praca w FitLabs, czyli między innymi farmaceutów, biotechnologów i lekarzy. Osób chętnych do współpracy z FitLabs jest zawsze więcej, niż firma jest w stanie w danym czasie efektywnie wykorzystać, dzięki czemu można mieć pewność, że realnie przyjmowane do pracy są tylko osoby posiadające odpowiednią wiedzę i wymagane umiejętności.

Wymiana wiedzy

Ogromne znaczenie dla zapewnienia organizacji odpowiedniej wiedzy posiadają również różnego rodzaju konferencje, w których uczestniczy FitLabs. Produkty FitLabs muszą konkurować z wieloma produktami podobnymi, których produkcja opiera się o bardzo podobne założenia i surowce, a różnicę pomiędzy nimi stanowią bardzo często drobiazgi. Takie drobiazgi są pojedynczo wypracowywane w laboratoriach na całym świecie, a nie raz są po prostu efektem jakiegoś nie do końca planowanego działania. Następuje przełom i przełom ten musi się upowszechnić w branży, by wszystkie podmioty mogły z niego skorzystać. Uczestnicząc w bardzo różnych wydarzeniach naukowych i zwykłych targach w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej FitLabs zdobywa wiedzę, która jeszcze nie trafiła do żadnych książek, nie jest dostępna w Internecie i w zasadzie zapoznać się z nią może tylko ograniczona liczba najbardziej wyspecjalizowanych podmiotów. Tylko w ten sposób można być elementem światowej czołówki.

Szkolenia pracowników

Sam udział w konferencjach to zdecydowanie za mało tym bardziej, że realnie uczestniczyć w nich może tylko część personelu. Nie oznacza to oczywiście, że cała reszta jest w jakikolwiek sposób zapóźniona w stosunku do liderów postępu w dziedzinach, którymi zajmuje się FitLabs. Wręcz przeciwnie, ponieważ codzienna praca z analiza próbek czy projektowaniem nowych rozwiązań jest raczej mało spektakularna, ale wymaga gigantycznej wręcz sprawności rzemieślniczej.

Taką sprawność uzyskuje się na specjalistycznych szkoleniach, które odnoszą się do nowych technik pracy, sposobów organizacji pracy, przygotowywania nowoczesnych eksperymentów oraz procedur, jak również po prostu wykorzystywania nowych urządzeń. Rozwój nauki nie byłby możliwy bez rozwoju techniki. Jest to tandem stary jak świat i FitLabs także z niego w pełni korzysta. Regularnie modernizowany sprzęt pozwala na działanie w sposób coraz lepszy, spełniający wszystkie normy wyznaczone do przemysłu farmaceutycznego, ale w praktyce konieczna jest nauka korzystania z takiego sprzętu. Nikt na niej w FitLabs nie oszczędza i nikt nie odważy się nawet wyjść z założenia, że skoro wszystko było dobrze ze sprzętem starszej generacji, sprzęt nowszej generacji sam się odpowiednio wdroży do pracy.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Uroda

Jak rozpoznać naturalny kosmetyk

Moda na eko i bio przeniosła się z naszych kuchni, także do kosmetyczek. Jednak tak samo, jak w przypadku jedzenia, nie każdy kosmetyk opisany przez producenta naturalny. Jeśli chcesz dać swojej skórze to, co najlepsze.
Reklama
Uroda

Wysokie kozaki i workery – najmodniejsze buty tej jesieni!

Jesień to trudna pora roku dla osób, które lubią wyglądać modnie. Nieprzyjemny wiatr, chłód oraz deszcz sprawiają, że trudno jest skomponować strój, który będzie jednocześnie modny oraz przystosowany do niesprzyjających warunków panujących na zewnątrz.
Sport

Siłownia w domu – czy to jest możliwe?

Wchodząc do klubu fitness, masz poczucie, że nie pasujesz do tego miejsca? Wstydzisz się ćwiczyć przed osobami szczuplejszymi od siebie i powtarzasz w duchu, że nigdy nie będziesz tak szczupły jak koleżanka przemierzająca kolejne kilometry na bieżni?
Nauka

Jak dobrać firany do sypialni?

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. W nim kończymy i zaczynamy dzień, ma ona zatem niebagatelny wpływ na nasz nastrój. Jak udekorować okno w sypialni?
Nauka

Woda morska na katar – czy ten preparat naprawdę działa?

Woda morska to specyfik znany już od wielu lat, pomocny w leczeniu kataru i problemów z drogami oddechowymi. Zawiera mieszaninę naturalnych pierwiastków, m.in. miedzi, cynku, żelaza, selenu czy potasu. Jest bezpieczny i dla dorosłych i dla dzieci.
Dieta

Berrator na spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zgubić zbędne kilogramy i spalić tłuszcz, ale zauważasz problemy z tym związane, warto zastanowić się, czy istnieje środek, który pomógłby osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie.
Dieta

Czy ze zdrową dietą można przesadzić?

Zdrowy styl życia jest „trendy”. Półki sklepowe uginają się pod ciężarem zdrowych przekąsek, ekologicznych i bezglutenowych produktów oraz smakołyków w wersji light, dzięki którym nie przybierzemy na wadze, a zaspokoimy apetyt na słodycze.
Reklama
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.
Plastyka powiek