Powiększaniem penisa interesują w szczególności młodzi adepci seksualnych doznań. Jaki jest idealny rozmiar penisa? Jak skutecznie i bezpiecznie można powiększyć penisa? Jeśli myślisz, że rozmiar nie ma znaczenia, może przekona Cię kilka faktów na ten temat.

Średnia długość penisa

Z raportu badania „Seksualność Polaków 2011” przeprowadzone przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że zdecydowana większość mężczyzn 87,3% jest zadowolona z rozmiaru swojego członka. Średnia długość penisa w gronie 237 badanych wyniosła 17,26 cm. Wśród jednej trzeciej respondentów panuje przekonanie, że rozmiar penisa odgrywa dużą rolę podczas seksu.

Kolejna edycja badań przeprowadzona w 2017 dostarcza nam równie ciekawych informacji. Jedynie 42% respondentów jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, przy czym większe zadowolenie jest zauważalne wśród mężczyzn. Badanie wykazało również, że według 40% Polaków seks odgrywa ważną rolę w związku.

Rozmiar penisa okiem kobiety

Wokół rozmiaru penisa krąży wiele stereotypów. Utarło się powiedzenie, że nie rozmiar a technika czyni z Ciebie zawodnika. Czy aby na pewno dla kobiet rozmiar nie ma znaczenia?

Odpowiedzi na to pytanie postanowili udzielić badacze z University of California oraz University of New Mexico. Celem badania było uzyskanie odpowiedzi jaki jest idealny rozmiar na jednorazowy seks, a jaki w przypadku stałego związku.

Stworzono 33 modele 3D penisów w różnych rozmiarach. Średnia długość penisa wybrana przez respondentki wynosiła 16 cm długość oraz 12,2 cm grubości w przypadku stałych partnerów. Ciekawym wnioskiem jest to, iż panie zapytane o preferowany rozmiar dla jednorazowych kochanków wskazywały na modele o długości 16,3 cm oraz obwodzie 12,7 cm. Wyniki z badań zostały opublikowanie na łamach The Guardian.

Jak powiększyć penisa?

Jeśli należysz do grona 12,7% mężczyzn, którzy są niezadowoleni z rozmiary swojego penisa możesz skorzystać z metod powiększających penisa. Podstawowymi metodami są ćwiczenia rozciągające, operacja, tabletki oraz urządzenia powiększające jak pompka do penisa czy ekspander. W odpowiedzi na męskie problemy intymne powstało wiele portali, które starają się pomóc je rozwiązać. Wszystkiego na temat powiększania penisa dowiesz się na WiecejMeskosci.pl – między innymi wady i zalety każdej z metod, rankingi produktów oraz inne informacje dotyczące męskości.

metody-powiekszania-penisa.jpg

Operacyjne powiększanie penisa

Zabieg powiększania penisa wykonuje się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przeszczepienie tkanki tłuszczowej w miejsce genitaliów. Drugi polega na poluzowaniu więzadeł, dzięki czemu można uzyskać około 2-3 cm w długości penisa. Aby zabieg był skuteczny należy przez kilka kolejnych miesięcy używać ekspandera. Cena operacji oscyluje w granicach 5 tys. złotych. Pomimo wysokiej ceny nie ma gwarancji, że zabieg okaże się skuteczny. Wynika to z siły kurczenia się blizny pooperacyjnej, przez co skuteczność zabiegu może zmniejszyć się o nawet 50%.

Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki są jedną z najczęściej wybieranych metod. Odpowiednia kompozycja ziół, witamin i minerałów stymuluje organizm do wytwarzania męskich hormonów płciowych oraz pobudza produkcję tlenku azotu. Efektem jest lepsze ukrwienie członka, ciała jamiste pobierają więcej krwi i zaczynają pęcznieć, w wyniku czego po kuracji można odnotować zauważalny wzrost grubości oraz długości członka.

Ćwiczenia rozciągające

Najstarsza z metod i jako jedyna nie wymaga nic więcej jak odrobiny wolnego czasu. Osoby, które regularnie wykonują ćwiczenia zyskują również mocniejsze erekcje oraz większą przyjemność ze stosunku. Ćwiczenia wykonuje się kiedy penis jest w stanie wiotkim, rozciągając go praktycznie w każdą możliwą stronę.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Dieta

Co zrobić żeby schudnąć?

Czy szczupła sylwetka i zgrabne ciało wymagają dużo wyrzeczeń i poświęceń? Czy tylko osoby o silnej woli i samozaparciu mogą pochwalić się płaskim brzuchem? Oczywiście, że nie.
Reklama
Dziecko

Ferie bez kaszlu

Zima w pełni, ferie w szkołach trwają. Sanki przygotowane, wypad na narty zaplanowany a twoje dzieci kaszlą jakby jutra miało nie być.
Zdrowie

Leczenie POChP – na czym polega?

POChP, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc, w większości przypadków wywoływana jest długoletnim paleniem papierosów.
Zdrowie

Nowoczesne metody leczenia zaćmy

Zaćma jest jedną z tych chorób, na które w dalszym ciągu nie udało znaleźć się farmakologicznej metody leczenia. Starzenie się ciała człowieka wpływa na wszystkie organy.
Sport

Sport – jak zacząć?

Wielu z nas chciałoby żyć zdrowiej, więcej się ruszać i zdrowiej się odżywiać. Stosujemy diety, zapisujemy się na siłownię i… zapał gaśnie przy pierwszych zakwasach i sałatce zamiast steka.
Nauka

Jak przebiega operacja przepukliny?

Przepuklina jest dość często występującą dolegliwością. Kluczowe w jej leczeniu jest szybkie i właściwie postawienie diagnozy.
Dieta

Co zrobić żeby schudnąć?

Czy szczupła sylwetka i zgrabne ciało wymagają dużo wyrzeczeń i poświęceń? Czy tylko osoby o silnej woli i samozaparciu mogą pochwalić się płaskim brzuchem? Oczywiście, że nie.
Dieta

7 porad jak wzmocnić układ pokarmowy

Czy znane Ci są: wzdęcia, biegunka, zgaga, ból brzucha? Jeśli tak to może świadczyć o tym, że Twój układ pokarmowy nie funkcjonuje poprawnie.
Reklama
Odchudzasz się? Nie popełnij tego błedu
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.