Powiększaniem penisa interesują w szczególności młodzi adepci seksualnych doznań. Jaki jest idealny rozmiar penisa? Jak skutecznie i bezpiecznie można powiększyć penisa? Jeśli myślisz, że rozmiar nie ma znaczenia, może przekona Cię kilka faktów na ten temat.

Średnia długość penisa

Z raportu badania „Seksualność Polaków 2011” przeprowadzone przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że zdecydowana większość mężczyzn 87,3% jest zadowolona z rozmiaru swojego członka. Średnia długość penisa w gronie 237 badanych wyniosła 17,26 cm. Wśród jednej trzeciej respondentów panuje przekonanie, że rozmiar penisa odgrywa dużą rolę podczas seksu.

Kolejna edycja badań przeprowadzona w 2017 dostarcza nam równie ciekawych informacji. Jedynie 42% respondentów jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, przy czym większe zadowolenie jest zauważalne wśród mężczyzn. Badanie wykazało również, że według 40% Polaków seks odgrywa ważną rolę w związku.

Rozmiar penisa okiem kobiety

Wokół rozmiaru penisa krąży wiele stereotypów. Utarło się powiedzenie, że nie rozmiar a technika czyni z Ciebie zawodnika. Czy aby na pewno dla kobiet rozmiar nie ma znaczenia?

Odpowiedzi na to pytanie postanowili udzielić badacze z University of California oraz University of New Mexico. Celem badania było uzyskanie odpowiedzi jaki jest idealny rozmiar na jednorazowy seks, a jaki w przypadku stałego związku.

Stworzono 33 modele 3D penisów w różnych rozmiarach. Średnia długość penisa wybrana przez respondentki wynosiła 16 cm długość oraz 12,2 cm grubości w przypadku stałych partnerów. Ciekawym wnioskiem jest to, iż panie zapytane o preferowany rozmiar dla jednorazowych kochanków wskazywały na modele o długości 16,3 cm oraz obwodzie 12,7 cm. Wyniki z badań zostały opublikowanie na łamach The Guardian.

Jak powiększyć penisa?

Jeśli należysz do grona 12,7% mężczyzn, którzy są niezadowoleni z rozmiary swojego penisa możesz skorzystać z metod powiększających penisa. Podstawowymi metodami są ćwiczenia rozciągające, operacja, tabletki oraz urządzenia powiększające jak pompka do penisa czy ekspander. W odpowiedzi na męskie problemy intymne powstało wiele portali, które starają się pomóc je rozwiązać. Wszystkiego na temat powiększania penisa dowiesz się na WiecejMeskosci.pl – między innymi wady i zalety każdej z metod, rankingi produktów oraz inne informacje dotyczące męskości.

metody-powiekszania-penisa.jpg

Operacyjne powiększanie penisa

Zabieg powiększania penisa wykonuje się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przeszczepienie tkanki tłuszczowej w miejsce genitaliów. Drugi polega na poluzowaniu więzadeł, dzięki czemu można uzyskać około 2-3 cm w długości penisa. Aby zabieg był skuteczny należy przez kilka kolejnych miesięcy używać ekspandera. Cena operacji oscyluje w granicach 5 tys. złotych. Pomimo wysokiej ceny nie ma gwarancji, że zabieg okaże się skuteczny. Wynika to z siły kurczenia się blizny pooperacyjnej, przez co skuteczność zabiegu może zmniejszyć się o nawet 50%.

Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki są jedną z najczęściej wybieranych metod. Odpowiednia kompozycja ziół, witamin i minerałów stymuluje organizm do wytwarzania męskich hormonów płciowych oraz pobudza produkcję tlenku azotu. Efektem jest lepsze ukrwienie członka, ciała jamiste pobierają więcej krwi i zaczynają pęcznieć, w wyniku czego po kuracji można odnotować zauważalny wzrost grubości oraz długości członka.

Ćwiczenia rozciągające

Najstarsza z metod i jako jedyna nie wymaga nic więcej jak odrobiny wolnego czasu. Osoby, które regularnie wykonują ćwiczenia zyskują również mocniejsze erekcje oraz większą przyjemność ze stosunku. Ćwiczenia wykonuje się kiedy penis jest w stanie wiotkim, rozciągając go praktycznie w każdą możliwą stronę.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Dieta

RED BURN – by wreszcie schudnąć!

Na rynku istnieje wiele specyfików, których zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wymarzonej, niższej wagi ciała. Nie wszystkie jednak działają tak skutecznie jak Red Burn!
Zdrowie

Czym jest tachykardia?

Najczęstsze objawy choroby to przyspieszone bicie serca, ból w klatce piersiowej i duszności. Bywa też reakcją na alkohol, leki, kofeinę bądź nikotynę.
Reklama
Zdrowie

Zaawansowane choroby przełyku – rak

Ból oraz zaburzenia połykania, a także uciążliwe pieczenie - może prowadzić do stanu zapalnego, który nieleczony przeistacza się w formę zmian nowotworowych.
Nauka

Co musisz wiedzieć zanim pójdziesz na USG jamy brzusznej?

Nowoczesne ultrasonografy o wysokiej rozdzielczości dają możliwość rozpoznawania wielu nieprawidłowości, stwierdzania zmian na wczesnym etapie zaawansowania oraz szybkiego rozpoznawania stanów zagrożenia życia i zdrowia.
Nauka

Jak walczyć z bliznami?

Niestety niemożliwe jest całkowite pozbycie się blizny, jednak można je znacznie zmniejszyć lub nadać im słabszego kolorytu, bardziej zbliżonego do skóry właściwej.
Dieta

Dieta sokowa czyli z czym to się je?

Świeże jarzyny, które pojawiają się na targu, pozwalają na realizację nowych kulinarnych pomysłów w sposób nie tylko pyszny, ale i zdrowy. Przyjrzyjmy się z bliska, na czym polega dieta sokowa.
Dieta

Zdrowe herbaty na wiosnę

Naturalne sposoby na wzmocnienie organizmu. Znakomicie sprawdzą się w tej roli zdrowotne herbatki wzmacniające, których wybór jest naprawdę duży.
Reklama
Plastyka powiek
Hemoroidy - Leczenie i operacje