Powiększaniem penisa interesują w szczególności młodzi adepci seksualnych doznań. Jaki jest idealny rozmiar penisa? Jak skutecznie i bezpiecznie można powiększyć penisa? Jeśli myślisz, że rozmiar nie ma znaczenia, może przekona Cię kilka faktów na ten temat.

Średnia długość penisa

Z raportu badania „Seksualność Polaków 2011” przeprowadzone przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że zdecydowana większość mężczyzn 87,3% jest zadowolona z rozmiaru swojego członka. Średnia długość penisa w gronie 237 badanych wyniosła 17,26 cm. Wśród jednej trzeciej respondentów panuje przekonanie, że rozmiar penisa odgrywa dużą rolę podczas seksu.

Kolejna edycja badań przeprowadzona w 2017 dostarcza nam równie ciekawych informacji. Jedynie 42% respondentów jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, przy czym większe zadowolenie jest zauważalne wśród mężczyzn. Badanie wykazało również, że według 40% Polaków seks odgrywa ważną rolę w związku.

Rozmiar penisa okiem kobiety

Wokół rozmiaru penisa krąży wiele stereotypów. Utarło się powiedzenie, że nie rozmiar a technika czyni z Ciebie zawodnika. Czy aby na pewno dla kobiet rozmiar nie ma znaczenia?

Odpowiedzi na to pytanie postanowili udzielić badacze z University of California oraz University of New Mexico. Celem badania było uzyskanie odpowiedzi jaki jest idealny rozmiar na jednorazowy seks, a jaki w przypadku stałego związku.

Stworzono 33 modele 3D penisów w różnych rozmiarach. Średnia długość penisa wybrana przez respondentki wynosiła 16 cm długość oraz 12,2 cm grubości w przypadku stałych partnerów. Ciekawym wnioskiem jest to, iż panie zapytane o preferowany rozmiar dla jednorazowych kochanków wskazywały na modele o długości 16,3 cm oraz obwodzie 12,7 cm. Wyniki z badań zostały opublikowanie na łamach The Guardian.

Jak powiększyć penisa?

Jeśli należysz do grona 12,7% mężczyzn, którzy są niezadowoleni z rozmiary swojego penisa możesz skorzystać z metod powiększających penisa. Podstawowymi metodami są ćwiczenia rozciągające, operacja, tabletki oraz urządzenia powiększające jak pompka do penisa czy ekspander. W odpowiedzi na męskie problemy intymne powstało wiele portali, które starają się pomóc je rozwiązać. Wszystkiego na temat powiększania penisa dowiesz się na WiecejMeskosci.pl – między innymi wady i zalety każdej z metod, rankingi produktów oraz inne informacje dotyczące męskości.

metody-powiekszania-penisa.jpg

Operacyjne powiększanie penisa

Zabieg powiększania penisa wykonuje się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przeszczepienie tkanki tłuszczowej w miejsce genitaliów. Drugi polega na poluzowaniu więzadeł, dzięki czemu można uzyskać około 2-3 cm w długości penisa. Aby zabieg był skuteczny należy przez kilka kolejnych miesięcy używać ekspandera. Cena operacji oscyluje w granicach 5 tys. złotych. Pomimo wysokiej ceny nie ma gwarancji, że zabieg okaże się skuteczny. Wynika to z siły kurczenia się blizny pooperacyjnej, przez co skuteczność zabiegu może zmniejszyć się o nawet 50%.

Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki są jedną z najczęściej wybieranych metod. Odpowiednia kompozycja ziół, witamin i minerałów stymuluje organizm do wytwarzania męskich hormonów płciowych oraz pobudza produkcję tlenku azotu. Efektem jest lepsze ukrwienie członka, ciała jamiste pobierają więcej krwi i zaczynają pęcznieć, w wyniku czego po kuracji można odnotować zauważalny wzrost grubości oraz długości członka.

Ćwiczenia rozciągające

Najstarsza z metod i jako jedyna nie wymaga nic więcej jak odrobiny wolnego czasu. Osoby, które regularnie wykonują ćwiczenia zyskują również mocniejsze erekcje oraz większą przyjemność ze stosunku. Ćwiczenia wykonuje się kiedy penis jest w stanie wiotkim, rozciągając go praktycznie w każdą możliwą stronę.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Lifestyle

Zalety biżuterii wykonanej ze złota

Złote pierścionki, kolczyki, czy też naszyjniki są cennymi elementami dekoracyjnymi, które poza oczywistym dodawaniem prestiżu, posiadają wiele innych zalet.
Lifestyle

Skórzane must have każdego sezonu

Do najbardziej klasycznych ubrań damskich styliści bez wahania zaliczają dobrze dopasowane wąskie dżinsy, ołówkową spódniczkę, białą koszulę, małą czarną, czerwone szpilki, biały T-shirt i świetnie skrojoną marynarkę.
Reklama
Dziecko

Wyprawka dla dziecka do szpitala

Przygotowując wyprawkę do szpitala, łatwo się w tym wszystkim pogubić. O czym należy pamiętać, żeby nie wziąć za dużo niepotrzebnych rzeczy, a przygotować tylko te ważne i potrzebne?
Zdrowie

Cytologia - najważniejsze badanie kobiety

Cytologia to obowiązkowe badanie przesiewowe dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Średnio raz na 3 lata, a najlepiej raz do roku sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Zdrowie

Czym jest Hashimoto?

Problemy z tarczycą ma dziś już niestety większość z nas i coraz częściej związane są one z zaburzeniami układu immunologicznego. Czy to nadczynność czy niedoczynność gruczołu tarczycy?
Uroda

Usuwanie żelu lub hybrydy z paznokci

Większość z nas kobiet jest niezadowolona ze swoich paznokci. Albo osłabione i łamliwe albo rozdwajające się, a pomalowane zwykłym lakierem już po trzech dniach wyglądają okropnie.
Sport

Wypad w góry

Zima to idealny czas na wypad w góry. Nie tylko dla pasjonatów sportów zimowych, ale dla każdego zmiana klimatu z miejskiego na górski z czystym powietrzem zawsze korzystnie wpływa na nasze zdrowie.
Lifestyle

Zalety biżuterii wykonanej ze złota

Złote pierścionki, kolczyki, czy też naszyjniki są cennymi elementami dekoracyjnymi, które poza oczywistym dodawaniem prestiżu, posiadają wiele innych zalet.
Dieta

Nadmiar kilogramów_ Wykorzystaj moc spalacza REDOX extreme

Praca siedząca, brak ruchu, czy chęci na to, aby spędzić wolny czas aktywnie, sprawia, że czasem zaczynamy zmieniać naszą garderobę na dużo większą, a wygląd osoby w lustrze nie przypomina już tej, którą jeszcze do niedawna widzieliśmy.
Dieta

Top 5 przeciwutleniaczy w żywności

Przeciwutleniacze – to związki chemiczne najczęściej pochodzenia roślinnego, które hamują lub opóźniają procesy utleniania różnych substancji.
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Korekta odstających uszu