Artykuły oznaczone etykietą: sport

Football w stylu Sergio Ramosa

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa. Buty Nike Tiempo Legend VII Elite powstały specjalnie dla tego wybitnego piłkarza. Zostały przystosowane do jego jakości gry i ruchów na boisku. Piłkarz bardzo zaangażował się w projekt Nike, czynnie uczestniczył w ich tworzeniu na każdym etapie realizacji. Pozwolił sobie dodać coś od siebie, szczególnie w kwestii designu. Sergio Ramos ogromną sympatią darzy białe andaluzyjskie konie. Perłowej bieli nie mogło więc zabraknąć w butach Nike Tiempo. Na usztywnieniu pięty i wkładce pojawiło się logo SR4 zawierające w R podkowę. To ukłon w kierunku hiszpańskiego konia wojennego pochodzącego z Andaluzji, czyli regionu bliskiego Ramosowi.
Czym jest crossfit i jak z nim zacząć?

Czym jest crossfit i jak z nim zacząć?

Crossfit to interdyscyplinarny trening całego ciała, obejmujący klasyczne ćwiczenia siłowe, a nawet pływanie i jazdę na rowerze. Sport ten zalecany jest osobom, które walczą z otyłością czy chcą zwiększyć siłę i wydolność swojego organizmu. Crossfit to znakomita alternatywa dla nudnych treningów na siłowni. Każdy dzień to inne, nowe ćwiczenia z korzyścią dla całego ciała.
Wypad w góry

Wypad w góry

Zima to idealny czas na wypad w góry. Nie tylko dla pasjonatów sportów zimowych, ale dla każdego zmiana klimatu z miejskiego na górski z czystym powietrzem zawsze korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dlatego niezależnie od tego, czy uwielbiasz jeździć na nartach czy tylko szukasz wypoczynku w urokliwym miejscu z dala od zgiełku miasta, wypad w góry to świetny pomysł na przedłużenie weekendu.
Rolki dla dzieci – wybieramy sprzęt dla najmłodszych

Rolki dla dzieci – wybieramy sprzęt dla najmłodszych

Najmłodsi wybierając sprzęt sportowy kierują się przede wszystkim jego wyglądem. To w rękach rodziców pozostaje decyzja co do półki cenowej oraz parametrów technicznych. Rolki dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne i dopasowane do potrzeb małych sportowców. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze.
Najpopularniejsze
Dieta

Zdrowie jelit

Kiedy często chorujemy i narzekamy na złe samopoczucie czy osłabienie, warto zastanowić co jest tego przyczyną. Z reguły w takich sytuacjach wykonujemy badanie krwi.
Reklama
No items found.
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Sport

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa.
Dieta

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie - istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.