Artykuły oznaczone etykietą: przodkowie

Uzdrawiająca magia płynąca z aloesu

Uzdrawiająca magia płynąca z aloesu

Aloes jest nawilżający, dlatego, że jego miąższ w 96 proc. to woda. Jest to jednak jedna z wielu zalet aloesu, ponieważ pozostałe 4 proc. to zmasowana ilość składników aktywnych biologicznie i witaminy, które są niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu. Jego stosowanie pomaga odzyskać równowagę.
My, pokolenie dotykowe.

My, pokolenie dotykowe.

Smartfony, bankomat z przyciskami na ekranie, tablety to dla nas codzienność. Dzieci ze współczesnych pokoleń podchodzą do telewizorów lcd i próbują zmienić widok na ekranie dotykając go. Fascynacja ekranami dotykowymi sięga również i osób w zaawansowanym wieku, bez wyjątku. Kiedy i jak do tego doszło?
Dajesz się ponieść emocjom?

Dajesz się ponieść emocjom?

Ludzie różnią się między sobą temperamentem. Klasyfikując osobowości pod tym względem, dzielimy ludzi na emocjonalnych, nerwowych i tych zdystansowanych i flegmatycznych.
Agresja słowna zależy od długości palców

Agresja słowna zależy od długości palców

Agresja słowna zależy od długości palców. Jest to uwarunkowane biologicznie. Na podstawie długości palca wskazującego i serdecznego można obliczyć współczynnik, który rozwija się za pośrednictwem hormonów w etapie życia płodowego i zostaje niezmienny przez całe życie.
Najpopularniejsze
Reklama
Zdrowie

Choroby metaboliczne - kto może zachorować?

Osteoporoza i osteomalacja to dwie podstawowe choroby należące do grupy metabolicznych zaburzeń kości. Jednak do równie powszechnych i niebezpiecznych zalicza się cukrzycę typu 2.
Uroda

Jak zadbać o suchą skórę w okresie letnim?

Pielęgnacja przesuszonej skóry opiera się przede wszystkim na dobrym odżywieniu. Wybierając kremy i preparaty do codziennego stosowania, powinniśmy zatem zwrócić uwagę na zawartość naturalnych olejów i olejków eterycznych.
Uroda

Na czym polega atopowe zapalenie skóry?

Atopowe zapalenie skóry to ostatnimi czasy bardzo powszechna choroba alergiczna skóry, na którą jeszcze nie stworzono skutecznego lekarstwa. Jej objawy można jednak zminimalizować.
Sport

Od czego zacząć przygodę z kitesurfingiem?

Chciałbyś zacząć przygodę z kitesurfingiem, ale nie wiesz co i jak? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się udział w kursie z certyfikowanym instruktorem, który pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków.
Dieta

Berrator na spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zgubić zbędne kilogramy i spalić tłuszcz, ale zauważasz problemy z tym związane, warto zastanowić się, czy istnieje środek, który pomógłby osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie.
Reklama
Hemoroidy - Leczenie i operacje
Plastyka powiek