Artykuły oznaczone etykietą: odżywianie

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Dobre zdrowie to podstawa. Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie i ogromie obowiązków, niezwykle istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma problem.
Fit konsument – jakich produktów oczekuje?

Fit konsument – jakich produktów oczekuje?

Zamawianie zdrowych przekąsek do biur, klubów fitness czy na event jest aktualnie o wiele bardziej intuicyjne, szybsze i bezpieczniejsze. A to za sprawą nowoczesnej platformy zakupowej ebakalland.pl. Dlaczego warto zainteresować się właśnie tą ofertą?
Intermittent Fasting - dietetyczne okno żywieniowe

Intermittent Fasting - dietetyczne okno żywieniowe

Intermittent Fasting, czyli jedzenie posiłków w określonym czasie. Okno żywieniowe to nic innego jak dłuższe i zaplanowane - kilkugodzinne lub kilkudniowe przerwy na głodówki. Według dietetyków to dość ryzykowny sposób pozbywania się nadmiaru kilogramów. Nasz organizm potrzebuje stałego zasilania składnikami odżywczymi, aby mieć energię do procesów życiowych. Zdaniem osób, które z tej metody skorzystały, działa. A czy Ty wybrałabyś taki sposób na odchudzanie?
Zamawianie leków przez Internet – blaski i cienie

Zamawianie leków przez Internet – blaski i cienie

Apteki internetowe rosną w siłę. Każdego roku odnotowuje się coraz większą ilość profesjonalnych aptek funkcjonujących w wirtualnej przestrzeni. Ich dynamiczny rozwój uwarunkowany jest przede wszystkim wzrastającym zainteresowaniem pacjentów. Dlaczego większość z nich coraz chętniej korzysta z usług aptek internetowych? Jakie zalety niesie ze sobą tego rodzaju rozwiązanie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.
Najpopularniejsze
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Reklama
Zdrowie

Osteoporoza w menopauzie

Okres menopauzy predysponuje do rozwoju szeregu chorób charakterystycznych dla wieku dojrzałego oraz starczego. Związane jest to z występującym fizjologicznie niedoborem hormonów płciowych.
Lifestyle

Zalety biżuterii wykonanej ze złota

Złote pierścionki, kolczyki, czy też naszyjniki są cennymi elementami dekoracyjnymi, które poza oczywistym dodawaniem prestiżu, posiadają wiele innych zalet.
Dieta

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie - istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Korekta odstających uszu