Artykuły oznaczone etykietą: aktywny wypoczynek

Football w stylu Sergio Ramosa

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa. Buty Nike Tiempo Legend VII Elite powstały specjalnie dla tego wybitnego piłkarza. Zostały przystosowane do jego jakości gry i ruchów na boisku. Piłkarz bardzo zaangażował się w projekt Nike, czynnie uczestniczył w ich tworzeniu na każdym etapie realizacji. Pozwolił sobie dodać coś od siebie, szczególnie w kwestii designu. Sergio Ramos ogromną sympatią darzy białe andaluzyjskie konie. Perłowej bieli nie mogło więc zabraknąć w butach Nike Tiempo. Na usztywnieniu pięty i wkładce pojawiło się logo SR4 zawierające w R podkowę. To ukłon w kierunku hiszpańskiego konia wojennego pochodzącego z Andaluzji, czyli regionu bliskiego Ramosowi.
Czym jest crossfit i jak z nim zacząć?

Czym jest crossfit i jak z nim zacząć?

Crossfit to interdyscyplinarny trening całego ciała, obejmujący klasyczne ćwiczenia siłowe, a nawet pływanie i jazdę na rowerze. Sport ten zalecany jest osobom, które walczą z otyłością czy chcą zwiększyć siłę i wydolność swojego organizmu. Crossfit to znakomita alternatywa dla nudnych treningów na siłowni. Każdy dzień to inne, nowe ćwiczenia z korzyścią dla całego ciała.
Choroby żył powierzchownych nóg - przyczyny, objawy i leczenie

Choroby żył powierzchownych nóg - przyczyny, objawy i leczenie

Żyły to naczynia krwionośne transportujące ubogą w tlen krew z organów do serca. Przy okazji przenoszą również liczne szkodliwe metabolity powstające w przemianach komórkowych jak mocznik. Każdego dnia nasz układ żylny doprowadza do serca tysiące litrów „zużytej” krwi, a najdłuższą drogę przebywa ta pochodząca z nóg.
Odciski na stopach - jak sobie z nimi poradzić?

Odciski na stopach - jak sobie z nimi poradzić?

Jak tworzą się odciski? Odciski na stopach powstają na skutek silnego nacisku lub tarcia na wybraną część stopy (palce, pięty, podeszwy). Naskórek nie złuszcza się, lecz w następstwie niedokrwienia obumiera i tworzy narośle. W ten sposób powstają nieestetyczne i często bolesne pęcherze. Niekiedy są one przejawem wykonywanej pracy, noszenia zbyt ciasnego obuwia lub uprawiania sportu. Czasami za powstanie odcisków na stopach odpowiadają zmiany zapalne stawów lub zniekształcenia struktury kości.
Najpopularniejsze
Dieta

Zdrowie jelit

Kiedy często chorujemy i narzekamy na złe samopoczucie czy osłabienie, warto zastanowić co jest tego przyczyną. Z reguły w takich sytuacjach wykonujemy badanie krwi.
Reklama
No items found.
Zdrowie

Witaminy a zdrowie

Prawidłowa i zbilansowana dieta opiera się o dostarczanie organizmowi określonej dawki składników mineralnych i witamin każdego dnia. Naukowcy opracowali specjalną tabelę dziennego zapotrzebowania na określone składniki.
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Sport

Football w stylu Sergio Ramosa

Te niepozornie wyglądające buty piłkarskie wyzwolą w Tobie prawdziwy instynkt. Skrywają innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w stylu gry Sergio Ramosa.
Dieta

Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego

Żyjąc w ciągłym zabieganiu, w dużym stresie - istotnym jest dbanie o swoje samopoczucie m.in. poprzez stosowanie różnorodnych suplementów. Dlatego warto wziąć pod lupę układ trawienny, z którym z pewnością nie jeden z nas ma
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Korekta odstających uszu