Dziecko & Ciąża

Dziecko
Najnowsze
Gorączka u dziecka - jak sobie z nią radzić?

Gorączka u dziecka - jak sobie z nią radzić?

Gorączka u dziecka bardzo często budzi niepokój rodziców. To nie tylko jeden z pierwszych objawów przeziębienia czy anginy, ale także ważny, naturalny proces w walce z chorobą. Wg pediatrów gorączka do 38,5 ℃ jest nawet pożądana, bo to znak, że układ immunologiczny prawidłowo zwalcza infekcję. Ale co robić, kiedy temperatura gwałtownie rośnie i ciężko jest ją zbić lekami? I jak postępować, kiedy u naszego dziecka pojawią się drgawki gorączkowe?
Czop woskowinowy u dziecka – jak bezpiecznie go usunąć?

Czop woskowinowy u dziecka – jak bezpiecznie go usunąć?

Problem zatkanych uszu występuje dość powszechnie zarówno u dorosłych, jak i dzieci. W tym drugim przypadku, poza leczeniem, trudne może okazać się również rozpoznanie problemu. Skutkiem długotrwałej infekcji ucha może być np. pogorszenie się rozwoju mowy. Jak radzić sobie z problemem zatkanych uszu u dzieci?
Wyprawka dla dziecka do szpitala

Wyprawka dla dziecka do szpitala

Przygotowując wyprawkę do szpitala, łatwo się w tym wszystkim pogubić. O czym należy pamiętać, żeby nie wziąć za dużo niepotrzebnych rzeczy, a przygotować tylko te ważne i potrzebne? Co powinna mieć ze sobą przyszła mama, a co będzie potrzebował noworodek? Warto zrobić taką check listę, która będzie pomocna. A torbę do szpitala mieć już gotową na miesiąc przed planowanym terminem porodu.
Rolki dla dzieci – wybieramy sprzęt dla najmłodszych

Rolki dla dzieci – wybieramy sprzęt dla najmłodszych

Najmłodsi wybierając sprzęt sportowy kierują się przede wszystkim jego wyglądem. To w rękach rodziców pozostaje decyzja co do półki cenowej oraz parametrów technicznych. Rolki dla dzieci powinny być przede wszystkim bezpieczne i dopasowane do potrzeb małych sportowców. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze.
Reklama
Fit konsument - jakich produktów oczekuje?
Polub Zdrowo.pl!
Najpopularniejsze
Uroda

Jak radzić sobie z trądzikiem różowatym?

Trądzik różowaty dotyka zwykle osoby w wieku 30-50 lat. Charakterystycznymi cechami tej choroby są pojawiające się na skórze grudki i krostki, nawracający rumień, pajączki oraz zmiany przerostowe.
Reklama
Lifestyle

Zalety biżuterii wykonanej ze złota

Złote pierścionki, kolczyki, czy też naszyjniki są cennymi elementami dekoracyjnymi, które poza oczywistym dodawaniem prestiżu, posiadają wiele innych zalet.
Reklama
Czy biotyna wystarczy, by włosy przestały wypadać?
Korekta odstających uszu