Czy szczupła sylwetka i zgrabne ciało wymagają dużo wyrzeczeń i poświęceń? Czy tylko osoby o silnej woli i samozaparciu mogą pochwalić się płaskim brzuchem? Oczywiście, że nie. Z pomocą cateringu dietetycznego wystarczy tylko trochę samodyscypliny i wysiłku, żeby cieszyć się zdrowiem i pięknym ciałem.

Aby schudnąć - trzeba jeść

Istnieje wiele diet odchudzających. Niestety stosując głodówki czy inne niezdrowe diety, możemy sobie narobić więcej szkody niż pożytku. Nie dość, że organizm się rozreguluje, to efekt jo-jo mamy pewny. Co zrobić, aby nie chodzić głodnym, nie katować się dietami odchudzającymi i zarazem zrzucić trochę kilogramów? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty Dietykiety. Jest to firma oferująca catering dietetyczny wrocław. Aby schudnąć, należy przestrzegać pewnych zasad. Oczywiście eliminujemy z diety cukier. Nie sięgamy po czekoladki, wafelki czy cukierki, przestajemy słodzić herbatę. Następnie pamiętamy o regularnym spożywaniu posiłków. Chcąc schudnąć, musimy jeść, żeby nasz organizm na bieżąco spalał kalorie, a nie magazynował je. Bardzo ważna jest również jakość spożywanych pokarmów. Kolejną zasadą, o której trzeba pamiętać to picie wody. Codziennie powinniśmy wypijać ok 1,5-2 litrów wody. Wybierając dietę pudełkową od Dietykiety mamy pewność, że wszystkie te zasady wdrożymy w życie. Chcąc schudnąć, dobrze jest też zwiększyć aktywność fizyczną. To prawda, że 70% sukcesu w odchudzaniu to dieta. Jednak ruch to zdrowie i tylko przyniesie dodatkowe korzyści.

Dla kogo dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa została stworzona nie tylko z myślą o osobach odchudzających się. Może z niej skorzystać każdy, bez żadnych ograniczeń. W ofercie Dietykiety znajdziemy 4 rodzaje diet do wyboru: paleo, wegetariańską, bez ryb i dietę południową. Dodatkowym plusem tego cateringu dietetycznego jest możliwość wyboru kaloryczności (1300-3100kcal). Jak widać, każdy znajdzie dietę dostosowaną do jego gustów kulinarnych i potrzeb. Diety niskokaloryczne są dedykowane osobom chcącym zrzucić kilka kilogramów, natomiast wysokokaloryczne są dla osób wykonujących pracę fizyczną lub chodzących na siłownię. Jeśli nie wiemy, która opcja będzie najodpowiedniejsza dla nas, możemy skorzystać z pomocy dietetyka.ARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Dieta

Co zrobić żeby schudnąć?

Czy szczupła sylwetka i zgrabne ciało wymagają dużo wyrzeczeń i poświęceń? Czy tylko osoby o silnej woli i samozaparciu mogą pochwalić się płaskim brzuchem? Oczywiście, że nie.
Reklama
Dziecko

Ferie bez kaszlu

Zima w pełni, ferie w szkołach trwają. Sanki przygotowane, wypad na narty zaplanowany a twoje dzieci kaszlą jakby jutra miało nie być.
Zdrowie

Leczenie POChP – na czym polega?

POChP, czyli przewlekła obturacyjna choroba płuc, w większości przypadków wywoływana jest długoletnim paleniem papierosów.
Sport

Sport – jak zacząć?

Wielu z nas chciałoby żyć zdrowiej, więcej się ruszać i zdrowiej się odżywiać. Stosujemy diety, zapisujemy się na siłownię i… zapał gaśnie przy pierwszych zakwasach i sałatce zamiast steka.
Nauka

Jak przebiega operacja przepukliny?

Przepuklina jest dość często występującą dolegliwością. Kluczowe w jej leczeniu jest szybkie i właściwie postawienie diagnozy.
Dieta

Co zrobić żeby schudnąć?

Czy szczupła sylwetka i zgrabne ciało wymagają dużo wyrzeczeń i poświęceń? Czy tylko osoby o silnej woli i samozaparciu mogą pochwalić się płaskim brzuchem? Oczywiście, że nie.
Dieta

Odchudzasz się? Nie popełniaj tych błędów!

Odchudzanie to proces długotrwały. Każdy, kto chce zrzucić parę kilogramów, musi się wykazać silną wolą i samozaparciem. Niestety zamierzony sukces nie zawsze zostaje osiągnięty.
Reklama
Odchudzasz się? Nie popełnij tego błedu
Korekta odstających uszu