Szybkie tempo życia powoduje, że zapominamy o własnych potrzebach. Bywa również, że jesteśmy zbyt zmęczeni, żeby zadbać o siebie. Skutkiem niezdrowego stylu życia, który odczuwa 60% mężczyzn i blisko 50% kobiet, jest nadwaga. Najlepszym sposobem na wspomaganie kuracji odchudzającej jest suplementacja naturalnymi środkami. Zdecydowanym faworytem w USA są tabletki na odchudzanie z ekstraktem z afrykańskiego mango.

Kobiety nie marzą o księciu z bajki, kobiety marzą żeby jeść i nie tyć!

Wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nie koniecznie! Okazuje się że sproszkowany ekstrakt z afrykańskiego mango, a dokładnie z jego pestki, ma właściwości wspomagające odchudzanie kosztem niewielkiego wysiłku. Posiada bowiem witaminy, minerały oraz inne składniki aktywne niezbędne w walce z wałeczkami. Mówiąc bardziej precyzyjnie hamuje wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za wchłanianie tłuszczów z pożywienia. W praktyce oznacza to, że nawet pomimo odstępstwa od diety nie musimy się obawiać, że komórki tłuszczowe w naszym organizmie eksplodują. Badania naukowe przeprowadzone na University of Yaounde w Kamerunie, których wyniki zostały zamieszczone na łamach pisma „Lipids in Health and Disease”, wykazały, że ekstrakt z african mango ma znaczący wpływ na redukcję masy ciała i tkanki tłuszczowej.

Hit za oceanem

To prawda, tabletki z ekstraktem z afrykańskiego mango są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Jednak prawdziwy boom zaczął się dzięki doktorowi Mehmatowi Ozowi prowadzącemu popularny talk show “Doktor Oz radzi”. Zanim zacznie je polecać swoim pacjentom postanowił wypróbować tabletki z mango. Wyniki zdziwiły nawet jego, ponieważ po miesięcznej kuracji, pomimo pozostania przy swoim stylu odżywiania i nie podejmowaniu dodatkowej aktywności fizycznej, stracił na wadze 3 kilogramy. Zafascynowało go to do tego stopnia, że opowiedział o swoim odkryciu w programie Oprah Winfrey. W efekcie wielu ludzi zaczęło się na nim wzorować i dzielić swoimi efektami, potwierdzając jego słowa.

Podjęcie decyzji to połowa sukcesu!

Jeśli podjęłaś decyzję o odchudzaniu nie rezygnuj, idziesz w dobrą stronę. Pamiętaj o suplementacji, która jest bardzo ważna dla uniknięcia niedoborów i przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej. Tabletki z ekstraktem z mango są z pewnością dobrym wyborem! Dylemat pojawia się dopiero w momencie zakupu. Które wybrać? Zdecydowanym faworytem na rynku suplementów jest African Mango od Vital Progres. W kapsułkach African Mango zostały zachowane wszystkie wartości odżywcze, zdrowotne oraz wspomagające odchudzanie, dzięki zastosowaniu naturalnej metody pozyskiwania roślinnych ekstraktów,. Tylko firma Vital Progres gwarantuje najbardziej skoncentrowany wyciąg bez chemicznych dodatków. Jego skuteczność potwierdzają dietetycy oraz zadowoleni konsumenci. Jeśli chcesz poszerzyć grono osób, dla których nadwaga przestała być problemem nie czekaj, przejmij kontrolę nad swoim życiem.

Po więcej informacji na temat african mango odsyłamy na stronę Vital ProgresARTYKUŁ PARTNERA

Najpopularniejsze
Reklama
Zdrowie

Choroby metaboliczne - kto może zachorować?

Osteoporoza i osteomalacja to dwie podstawowe choroby należące do grupy metabolicznych zaburzeń kości. Jednak do równie powszechnych i niebezpiecznych zalicza się cukrzycę typu 2.
Uroda

Na czym polega atopowe zapalenie skóry?

Atopowe zapalenie skóry to ostatnimi czasy bardzo powszechna choroba alergiczna skóry, na którą jeszcze nie stworzono skutecznego lekarstwa. Jej objawy można jednak zminimalizować.
Sport

Od czego zacząć przygodę z kitesurfingiem?

Chciałbyś zacząć przygodę z kitesurfingiem, ale nie wiesz co i jak? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się udział w kursie z certyfikowanym instruktorem, który pomoże Ci w stawianiu pierwszych kroków.
Dieta

Berrator na spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zgubić zbędne kilogramy i spalić tłuszcz, ale zauważasz problemy z tym związane, warto zastanowić się, czy istnieje środek, który pomógłby osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie.
Reklama
Hemoroidy - Leczenie i operacje
Usuń rozszerzone i popękane naczynka za pomocą lasera medycznego.